.

.

O nas:

Nasza pracownia powstała z ogromnej pasji nie tylko do kwiatów, ale także do tworzenia piękna ogólnie. Założycielka studia – Magdalena Kurek – prowadzi pracownię projektową i studio dekoratorskie z powodzeniem od kilkunastu lat. Pasją zaraziła ją mama, która również prowadziła studio florystyczne. Jesteśmy więc polską firmą z tradycjami.

Pracujemy tylko z najlepszymi florystami oraz architektami krajobrazu! Nasz zespół to ludzie niesamowicie utalentowani, oraz kochający to, co robią. Dzięki miłej i przyjacielskiej atmosferze w naszym biurze i pracowni – tworzymy piękno.

Nasz Zespół:

Mgr Arch. Kraj. Magdalena Kurek

Nasza Pani dekoratorka, to nie jest kobieta... To Czarodziejka! Z wieloletnim doświadczeniem i niesamowitym portfolio, udekorowała już nie jedno wnętrze, onieśmielając gości swoich zleceniodawców. Kompleksowa usługa dekoratorska wykonana z sercem i niezwykłą pieczołowitością, zapewni magiczną atmosferę świąt, która wypełni każde wnętrze.


Mgr Arch. Kraj. Aleksandra Jóźwik 

Architekt Krajobrazu, doświadczona Projektantka. Ma wspaniałe wyczucie i gust, zawsze potrafi znaleźć świetne rozwiązanie z nawet najbardziej zawiłych problemów projektowych. Klienci cenią sobie Jej spokój, wyrozumiałość i cierpliwość. Niesamowicie dokładna w swojej pracy. A prywatnie to urodzona artystka, pasjonuje się sztuką, odnawianiem starych mebli i garncarstwem. Latem uwielbia festiwale muzyczne i podróże za jeden uśmiech J

Vitaliya Kotyk

Florystka. Niesamowity talent i pewna ręka! Pełen profesjonalizm w działaniu. Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze, zaraża wszystkich pozytywną energią. Tworzy niezwykle gustowne i dopracowane w każdym szczególe kompozycje i dekoracje. Kto się oddał w Jej ręce – nigdy nie żałował J 

Wróć na górę
0
0